Суми стануть одним з двох центрів України з підготовки олімпійців-легкоатлетів

На засіданні Уряду, що відбулося  9 серпня,  затверджено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення державних установ «Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики» та «Західний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики».

Східний центр передбачається розмістити у Сумах, а для його діяльності залучити спортивні об’єкти, науково-медичні заклади та кадровий потенціал Сумського державного університету, а також об’єкти спортивної інфраструктури міста.  Західний державний центр олімпійської підготовки утворюється у Луцьку.

Нормативний акт був розроблений Мінмолодьспорту на виконання розпорядження Уряду від 9 грудня 2015 р. № 1320 «Про схвалення Концепції Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року».

Метою створення центрів у Смах і Луцьку є формування та впровадження сучасної моделі підготовки спортсменів високого класу, створення оптимальних умов для охоплення найбільш широкого контингенту спортсменів резервного спорту, забезпечення спортивної підготовки найобдарованіших легкоатлетів для поповнення національної збірної команди України.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.