Слідом за «Сумами» без гравців залишився і «Нафтовик»

Слідом за ПФК «Суми» шість футболістів залишили і охтирський «Нафтовик». Про це клуб  повідомив на своєму офіційному сайті.

Троє гравців пішли з команди після закінчення контракту: В’ячеслав Піднебенной, Максим Білик і Станіслав Передистий. Раніше повідомлялося, що Піднебенной вже став гравцем “Інгульця”, а Білик і Передистий пройдуть перегляд у “Дніпрі-1”.

Дмитро Швець, Леонід Бояринцев та Владислав Зайчук припинили відносини з “Нафтовиком” за згодою сторін. Зазначимо, що двоє останніх – ветерани команди. На рахунку Бояринцева – 233 матчі за охтирчан, у Зайчука – 242.

Нагадаємо, до цього сім гравців покинули ПФК «Суми». Таким чином через відсутність належного фінансування обох клубів Сумщина стане єдиним в Україні регіоном, який не матиме своєї команди у  Першій лізі  вже на початку другого колу Чемпіонату 2017-2018. Федерація футболу Сумщини (Андрій Прохорович) і управління молоді та спорту Сумської ОДА (Дмитро Лантушенко)  ніяк на це не реагують і  роблять вигляд, що це їх не стосується.

Раніше ми повідомляли: Голосуй, не голосуй, а футболу в Сумах…

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.