Перший чемпіонат України з волейболу на снігу у Шостці виявив перших чемпіонів

Вчора, 4 лютого, у Шостці, на волейбольних майданчиках стадіону «Зірка» завершився Першого в історії чемпіонат України з волейболу на снігу, переможці якого отримали путівки на Перший Чемпіонат Європи з цього виду спорту.

У боротьбі за чемпіонський титул серед жінок зустрілися дві найсильніші команди з Києва.

Перемогу вибороли Олена Борисенко і Ольга Довгопол, їх суперниці – Мілослава Безпалько та Катерина Коваленко стали «срібними» призерами. Третє місце зайняли волейболістки з Сум – Анастасія Лисенко та Аліна Демидова.

У чоловіків за перемогу боролися волейболісти з Києва та Білої Церкви.

«Золото» і титул чемпіонів отримали Віталій Дідух і Андрій Голенко, «срібло» – Віктор Азаров і Костянтин Нестеренко (Біла Церква), «бронзу» – Антон Дідик та Вадим Бур’ян (Біла Церква).

– Ми приїхали з Києва, у нас на жаль зі снігом не  зовсім склалось, тому повноцінної подготовки не було було ы  перші враження про цей вид спорту ми фактично отримали на майданчику у Шостці. Нам дуже сподобалось. Хотілося б і на міжнародній арені гідно представити свою країну и показати гарний результат, – сказав, ділячись враженнями, майстер спорту міжнародного класу з пляжного волейболу, срібний призер чемпіонату світу Віталій Дідух.

Серед жінок кращим гравцем чемпіонату була визнана сумчанка Анастасія Лисенко, серед чоловіків – Дмитро Швець (Суми).

Премія була вручена і судді міжнародної категорії Андрію Ямбуренку

Джерело:. http://shostka.info/shostkanews/pobeditelyami-pervogo-chempionata-ukrainy-po-volejbolu-na-snegu-stali-kievlyane-foto/

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.