Спортсмени Сумщини змагаються за золото Зимової Олімпіади у Пхенчхані (Розклад змагань)

Сумська область отримала найбільше представництво в олімпійській збірній України на Зимових Іграх-2018 в Пхенчхані – 6 чоловік.

Це – сестри Валентина і Віта СЕМЕРЕНКИ (біатлон) , Андрій ОРЛИК, Олексій КРАСОВСЬКИЙ, Тетяна АНТИПЕНКО,  Марина АНЦИБОР (лижні гонки).

Вболівати за них Сумщина буде у такі дні і години за київським часом:

10 лютого

13:15 – 14:45 Біатлон / Спринт, 7,5 км, жінки – ВАЛЕНТИНА СЕМЕРЕНКО, ЮЛІЯ ДЖИМА, ОЛЕНА ПІДГРУШНА, ІРИНА ВАРВИНЕЦЬ, АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА, ВІТА СЕМЕРЕНКО (точний склад визначить тренерський штаб)

11 лютого

8:16 – 9:05 Лижні гонки / Скіатлон, 15км+15км – ОЛЕКСІЙ КРАСОВСЬКИЙ / АНДРІЙ ОРЛИК

12 лютого:

12:10 – 13:00 Біатлон / Гонка переслідування, 10 км, жінки – ВАЛЕНТИНА СЕМЕРЕНКО, ЮЛІЯ ДЖИМА, ОЛЕНА ПІДГРУШНА, ІРИНА ВАРВИНЕЦЬ, АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА, ВІТА СЕМЕРЕНКО

13 лютого:

10:30 – 11:45 Лижні гонки / Індив. спринт класичний, чоловіки – ОЛЕКСІЙ КРАСОВСЬКИЙ / АНДРІЙ ОРЛИК

13:00 – 15:00 Лижні гонки / Індив. спринт класичний, жінки – МАРИНА АНЦИБОР / ТЕТЯНА АНТИПЕНКО

14 лютого:

13:05 – 15:00 Біатлон / Індивідуальна гонка, 15 км, жінки – ВАЛЕНТИНА СЕМЕРЕНКО, ЮЛІЯ ДЖИМА, ОЛЕНА ПІДГРУШНА, ІРИНА ВАРВИНЕЦЬ, АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА, ВІТА СЕМЕРЕНКО (точний склад визначить тренерський штаб)

15 лютого

8:30 – 10:15 Лижні гонки / Вільний стиль, 10 км – МАРИНА АНЦИБОР / ТЕТЯНА АНТИПЕНКО

16 лютого

8:00 – 9:50 Лижні гонки / Вільний стиль, 15 км – ОЛЕКСІЙ КРАСОВСЬКИЙ / АНДРІЙ ОРЛИК

17 лютого

11:30 – 12:45 Лижні гонки / Естафета класич/вільн. 4х5км – МАРИНА АНЦИБОР, ТЕТЯНА АНТИПЕНКО

13:15 – 14:10 Біатлон / Мас-старт, 12,5 км, жінки – ВАЛЕНТИНА СЕМЕРЕНКО, ЮЛІЯ ДЖИМА, ОЛЕНА ПІДГРУШНА, ІРИНА ВАРВИНЕЦЬ, АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА

20 лютого

13:15 – 14:45 Біатлон / Змішана естафета – ВАЛЕНТИНА СЕМЕРЕНКО, ЮЛІЯ ДЖИМА, ОЛЕНА ПІДГРУШНА, ІРИНА ВАРВИНЕЦЬ, АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА, ВІТА СЕМЕРЕНКО, СЕРГІЙ СЕМЕНОВ, ДМИТРО ПІДРУЧНИЙ, АРТЕМ ПРИМА, ВОЛОДИМИР СЕМАКОВ, АРТЕМ ТИЩЕНКО (точний склад визначить тренерський штаб)

21 лютого

10:00 – 11:30 Лижні гонки / Спринт командний вільн. – МАРИНА АНЦИБОР, ТЕТЯНА АНТИПЕНОК,   12:00 – 13:20                                                                     ОЛЕКСІЙ КРАСОВСЬКИЙ, АНДРІЙ ОРЛИК

22 лютого

13:15 – 14:45 Біатлон / Естафета 4х6км – ВАЛЕНТИНА СЕМЕРЕНКО, ЮЛІЯ ДЖИМА, ОЛЕНА ПІДГРУШНА, ІРИНА ВАРВИНЕЦЬ, АНАСТАСІЯ МЕРКУШИНА, ВІТА СЕМЕРЕНКО (точний склад визначить тренерський штаб)

24 лютого

7:00 – 10:05 Мас-старт, 50км класич. – ОЛЕКСІЙ КРАСОВСЬКИЙ

25 лютого

8:15 – 10:20 Лижні гонки / Мас-старт, 30 км класич. – МАРИНА АНЦИБОР / ТЕТЯНА АНТИПЕНКО

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.