Збірна України з біатлону не поїде на етап Кубку Світу в Росії

Збірна України не братиме участь в дев’ятому етапі Кубка світу з біатлону в російській  Тюмені. Про це повідомив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов після зустрічі з президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком у вівторок, 13 березня.

“Сьогодні зустрівся з президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком. Обговорювали ситуацію, що склалася навколо проведення останнього етапу Кубка Світу з біатлону… Було прийнято спільне рішення – збірна України не братиме участі в дев’ятому етапі Кубка Світу в Тюмені”, – написав міністр на своїй сторінці у Facebook.

Жданов наголосив, що держава не має права втручатися в діяльність спортивних федерацій як окремих громадських організацій, але “всі правила мають винятки”.

“Адже йдеться про країну-агресор, країну, яка систематично нехтує міжнародним законодавством, в тому числі в сфері спорту, не дотримується антидопінгових правил”, – додав міністр.

Завершальний етап Кубка світу з біатлону в Тюмені відбудеться 22-25 березня.

Раніше з’явилася інформація про те, що збірна України з біатлону вирушить в Росію найсильнішим складом. Про таке “остаточне рішення” повідомив коментатор телеканалу UA:Перший Андрій Столярчук.

No Comments
xpress-admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.