Українська шахістка Анна Музичук здобула бронзу на чемпіонаті Європи

Українська шахістка Анна Музичук стала бронзовим призером чемпіонату Європи зі швидких шахів, що проходив в Тбілісі, повідомляє xsport.ua

Після 11 турів українка разом зі співвітчизницею Ганною Ушеніною і ще трьома шахістками виявилася в групі лідерів з 8 очками. Переможниця була визначена за додатковими показниками – золото дісталося німкені Елізабет Петц. Другою стала росіянка Анастасія Бондарук, бронза дісталася Музичук. Ушеніна виявилася за крок від трійки і стала четвертою.

У турнірі брали участь ще дві українки. Інна Гапоненко показала 22-й результат, Юлія Осьмак – 35-й. Всього в чемпіонаті Європи брали участь 78 шахісток з 16 країн.

Нагадаємо, в кінці березня Анна Музичук стала лауреатом конкурсу «Шаховий Гетьман» як найкраща шахістка України 2017 року.

Довідка: Анна Музичук (1990, Стрий, Львівська область) — українська шахістка, чемпіонка світу серед шахісток віком до 20 років, чемпіонка світу з бліцу 2014 року, чемпіонка світу зі швидких шахів (рапід) та бліцу 2016 року, дворазова чемпіонка України з шахів 2003 та 2014 років. Сестра Марії Музичук — чемпіонки світу з шахів серед жінок 2015 року.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.