Україна зняла заборону на виступ своїх спортсменів в Росії – голова МОК

Міністерство молоді та спорту України зняло заборону на виступ українських спортсменів на змаганнях в Росії після переговорів з Міжнародним олімпійським комітетом (МОК).  Про це повідомив глава МОК Томас Бах (на фото) в інтерв’ю ТАСС. За його словами, організація вже отримала офіційне підтвердження від української сторони про зняття заборони.

“Український міністр спорту заборонив своїм спортсменам брати участь в змаганнях в Росії. Але після переговорів з МОК це рішення було змінено, а українці можуть брати участь в змаганнях в Росії. Ми вже отримали офіційне підтвердження від влади країни, що заборона більше не діє”, – сказав Бах.

Глава МОК підкреслив, що спорт повинен бути поза політикою, а всі бойкоти спрямовані проти цінностей організації.

“Виконком МОК обговорив питання бойкотів з політичних мотивів. Ми дотримуємося своєї позиції – нульова толерантність до подібних проявів. Спорт повинен об’єднувати і бути поза політикою”, – додав Бах.

Раніше міністр Ігор Жданов повідомив, що в мережі поширюється недостовірна інформація про нібито скасування наказу Міністерства молоді та спорту про заборону участі національних збірних команд України в змаганнях на території країни-агресора.

У березні Міністерство молоді та спорту України прийняло рішення не відправляти спортсменів на всі змагання, які проходитимуть на території РФ. Пізніше глава відомства  уточнив, що атлети, які все одно захочуть поїхати на змагання в Росію, повинні будуть самі оплатити свою поїздку і не представляти Україну.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.