«Національний корпус Суми» провів змагання з фрі-файту (ВІДЕО)

Вчора, 26 травня, в Сумах  в Легкоатлетчиному манежі відбулися змагання з фрі-файту присвячені до першого бою за Донецький аеропорт.

Саме 26 травня в аеропорту відбувся перший бій в ході якого українські бійці відбили атаку російських окупантів. Ці змагання, організовані сумським осередком партії “Національний корпус”,   є своєрідним нагадуванням про мужність українських героїв, їхні подвиги, їх безстрашність та незламність.

Вперше в Сумах зустрілися збірні команди Тернопольської та Сумської областей. Також окремо були запрошені до участі кращі спортсмени дивізіону «Аматор» Київської та Полтавської областей. У видовищних поєдинках зійшлося 16 українських спортсменів у вікових категоріях 16-18 та 18+.

Залік спортсменів проходив в особисто-командних змаганнях. Підсумкові результати кожного учасника зараховувалися як кожному учаснику, так і команді.

Підтримати учасників прийшли близько восьмиста чоловік, зал Манежу був заповнений, а трибуни не замовкали.

У рамках заходу відбулось відкриття «Спортивного корпусу»  головою якого є Володимир Гордієнко. Як зазначив його заступник Іван Комарицький,  «Спортивний корпус»  буде приймати активну участь в організації спортивних заходів, розвитку спорту в Сумщині та в Україні вцілому.

Окрім цього планується відкриття спортивних залів та пропоганда серед молоді здорового способу життя.

Привітати учасників приїхав український професійний український кікбоксер і боєць змішаного стилю, чемпіон світу з кікбоксингу за версією IAKSA, переможець і призер багатьох турнірів змішаних бойових мистецтв – Ігор Вовчанчин.

Отож, у  командному заліку перемогу здобула збірна команда Сумської області, яка була нагородження кубоком «Спортивного корпусу» та грамотою.

Нагадаємо, що фрі-файт – український варіант контактних єдиноборств. Поєднує досвід багатьох бойових традицій світу в єдину систему, використовуючи найефективніші прийоми ведення поєдинку.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.