Охтирські фанати залишилися без футболу: ФК «Нафтовик» ліквідовано

Про це повідомив міський голова Охтирки Ігор Алєксєєв: «В «Укрнафті»  прийнято рішення про ліквідацію футбольного клубу «Нафтовик». Його не буде. Все. Є рішення правління – футбольного клубу не буде.

Постає питання по спортивному комплексу… Весь спортивний комплекс знаходиться у податковій заставі в державній фіскальній службі, за борги, які «Укрнафта»  повинна державі. На сьогоднішній день досягнута домовленість і почалася робота по виходу «Укрнафти» з території спорткомплексу. Їм цей об’єкт не потрібний. Вони звідти підуть», – цитує мера okhtyrka.net.

Зазначимо, що на сайті міської ради Охтирки розміщено повідомлення від 24 травня наступного змісту:

«Депутати міської ради прийняли рішення про внесення до переліку підприємств та установ, що користуються правом на оренду майна територіальної громади нашого міста на умовах, визначених для тих, що фінансуються з бюджету міста комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса», що в подальшому дає можливість на базі нинішнього спортивного комплексу «Нафтовик» організувати його роботу. Є ряд напрацювань та домовленостей щодо проведення ремонтних робіт спортивного комплексу за рахунок ПАТ «Укрнафта» і відремонтовані приміщення використовуватимуться для занять спортом та оздоровлення дітей».

Довідково. Футбольний клуб «Нафтовик» було засновано в 1980 році  за ініціативи керівника НГВУ «Охтирканафтогаз» Романа Рапія, який загинув у березні 1998 р. в автокатастрофі. Краще досягнення команди за ці роки  – перше місце в Першій лізі Чемпіонату України сезону 2006/2007 рр..

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Охтирські фанати залишилися без футболу: ФК «Нафтовик» ліквідовано”

  1. Охтирчани, такі спокійні, чи вже не хочуть мати футб команду. Нехай же Нафтовик і грає в другій лізі, невже не знайдеться в місті другий Рапій. Зараз же все є, база непогана, тільки грай. Чи такий бідний Алеексєєв, чи немає в нього підприємців, які б фінансували команду, Шановні Василь і Анатолій, Валерій і Борис та інші улюбленці охтирчан спустять все на гальмах, не стануть на захист свого дітища. Чи чують це Єрмаки, Душкови і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.