«Національний корпус» провів змагання зі спортивного орієнтування «Лебединський азимут»

27 травня поблизу Лебедина відбулися змагання зі спортивного орієнтування «Лебединський азимут».

Вже другий рік поспіль зі всієї Сумщини з’їжджаються любителі перевірити себе на витривалість та вміння орієнтуватися на місцевості. Цього року участь у змаганнях взяло близько 100 чоловік.

Учасники змагань самостійно, лише за допомогою детальної карти повинні були протягом певного проміжку часу подолати трасу, прокладену незнайомою місцевістю.

«Тут присутні учасники, що брали участь вперше та вже досвідченні спортсмени, проте всі вони отримали масу задоволення. Наймолодшому учаснику було всього лише 6 років, проте він йшов на рівні з іншими. Порівняно з минулим роком кількість охочих позмагатися значно збільшилася, молодь стала більше долучатися до спорту»,  – розповів  голова «Національного корпусу Лебедин»  Сергій Демченко.

Учасники змагалися у різних групах: kids (діти – новачки до 10 років з батьками), open (новачки – чоловіки та жінки, молодь та дорослі), діти – до 12 років ,діти – до 14 років, юнаки та юнки – до 16 років,молодь – до 18 років, чоловіки/жінки – до – 21 року, чоловіки/жінки – до 40 років, чоловіки/жінки – до – 55 років.

Перед стартом кожен учасник отримав карту, по якій повинен був зорієнтуватися.  Максимально допустимий час для подолання дистанції – 1 година 40 хвилин, окрім цього на результат учасників змагання впливала  кількість знайдених та відмічених точок на карті.

Після змагань учасники та гості мало змогу відпочити на природі та скуштувати польову кухню.

Переможців було нагороджено медалями та грамотами, а також усі учасники змагань відзначені грамотами за участь та отримали заохочувальні призи від організатора змагань.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.