Мундіаль-2018. День четвертий: Німеччина програє, Бразилія упускає перемогу (УСІ ГОЛИ)

Четвертий день Чемпіонату світу з футболу виявився багатим на сюрпризи. Збірні, які вважали аутсайдерами, виявилися міцними горішками для фаворитів.

Розпочався цей день матчем в групі «Е» Коста Ріка-Сербія. Як і очікувалося, перемогла Сербія 1:0.  Цей єдиний гол в матчі блискучим ударом зі штрафного забив Александар Коларов.

В цій же групі «Е» збірна Бразилії грала проти збірної Швейцарії. Бразильці, схоже, не сумнівалися у своїй перемозі, а після шедеврального гола Коутіньо на 20 зхвилині остаточно заспокоїлися і стали неквапливо катати м’яча, щоб розіграти його «до вірного». Їх не насторожив навіть гол у відповідь на початку другого тайму. «Прокинулася» збірна Бразилії посля цього, коли до фінального свистка залишалося не більше 20 хвилин. Але швейцарці завзято і грамотно оборонялися і довели матч до рахунку, який їх задовольняв.

Абсолютною несподіванкою став програш у групі “F” діючого чемпіона світу збірної Німеччини команді Мексики. Після пропущеного на 35 хвилині голу німці безуспішно намагалися відігратися, мексиканці відповідали рідкими, але гострими контратаками і могли збільшити рахунок, якби на брак техніки при завершальних ударах.