Мундіаль-2018. День шостий: Росія першою виходить в плей-оф, Польща поступається Сенегалу (УСІ ГОЛИ)

Вчора на Чемпіонаті світу з футболу стартував 2-й тур групового турніру. Збірна Росії перемогла збірну Єгипту і першою в групі «А»  і вперше в своїй історії вийшла в 1/8 фіналу. Але спочатку про голи, які були забиті в цей день в матчах, що відбулися раніше.

В матчі Колумбія-Японія (група «Н»)   суддя вже на 3-ій хвилині вилучив з поля Санчеса за гру рукою у штрафному майданчику і призначив пенальті, яке чітко реалізував Кагава. Колумбійців те, що вони залишилися в меншості, не зламало, і вони гостро атакували, намагаючись відігратися. Це їм вдалося зробити ще у першому таймі. Та у другому, на 73 хвилині, Осако вивів японців вперед – 2:1, і цей рахунок до кінця гри не змінився.

В цій же групі «Н» Польща в своєму першому на Мундіалі-2018 матчі поступилася Сенегалу 1:2.  Рахунок на 38 хв. відкрив поляк Ціонек, спрямувавши м’яча у власні ворота. У другому таймі сенегалець Ньянг довів його до 2:0. Вболівальники Польщі сподівалися, що їх збірну врятує Левандовські, як врятував Роналдо збірну Португалії у матчі з Іспанією. Але ці надії виявилися марними. Все, на що спромоглася збірна Польщі – гол у відповідь за 4 хвилини до кінця основного часу.

У матчі Єгипет-Росія ніщо не віщувало  впевнену перемогу росіян. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і закінчився з рахунком 0:0. Та на другій хвилині другого тайму Фатхі, відбиваючи удар Зобніна, зрізав м’яча у власні ворота. Через 12 хвилин Черишев доводить рахунок до 2:0, після чого єгиптяни «попливли»,  і невдовзі дали Дзюбі розібратися із двома захисниками і розстріляти воротаря – 3:0. Відчайдушні спроби відігратися були марними. Російські захисники «закрили» кращого футболіста англійської прем’єр-ліги Салаха. Все, що йому вдалося – заробити і чітко реалізувати пенальті. Після цього єгиптяни мали нагоду довести рахунок до 2:3 і, можливо, спасти матч, але на це їм вже не вистачило часу.

УСІ ГОЛИ МУНДІАЛЮ-2018:

Чемпіонат світу з футболу. Зіграно перший матч: Росія-Саудівська Аравія (ГОЛИ)

Мундіаль 2018. День другий: все вирішували останні хвилини (ВСІ ГОЛИ ДНЯ)

Мундіаль 2018. День третій : перша сенсація і конфуз з Мессі (ГОЛИ)

Мундіаль-2018. День четвертий: Німеччина програє, Бразилія упускає перемогу (УСІ ГОЛИ)

Мундіаль 2018. День п’ятий: Англія розачаровує, Туніс і Панама дивують (УСІ ГОЛИ)