Мундіаль-2018. Японії не вистачило 25 хвилин, щоб пройти в 1/4 фіналу у матчі з Бельгією ( ВіДЕО ГОЛІВ)

Можна уявити розпач японських вболівальників після матчу Бельгія- Японія. До 74 хвилини збірна їхньої країни сенсаційно вигравала у одного з фаворитів чемпіонату з  рахунком 2:1.

Хто знає, як би склалася доля цього поєдинку, якби не випадок. Вертонген на 69 хвилині скадав м’яча головою у воротарський майданчик, але той його не послухався і за дивною траєкторією впав за спиною воротаря прямісенько у «девятку» – 1:2. Як у казці про джина Хоттабича, який «допомагав» з голами команді свого «повелителя» Волькі.

Після цього протягом п’яти хвилин бельгійці зрівняли рахунок, а  коли здавалося, що ось-ось пролунає свисток судді і будуть  призначені додаткові два тайми по 15 хвилин, буквально на останніх секундах матчу провели блискучу контратаку і забили вирішальний гол.