ПФК «Суми» розпочав новий футбольний сезон з перемоги (ВІДЕО ГОЛІВ)

У суботу, 21 липня, стартував новий футбольний сезон в Першій лізі України. ПФК «Суми» свій перший матч проводив на виїзді в Горішніх Плавнях, де переміг з рахунком 2:1 місцевий «Гірник-Спорт».

Хазяєва повели в рахунку на 35-й хвилині   в результаті дальнього удару і рикошету від півзахисника сумчан.

Другий тайм «Суми» почали набагато активніше, ніж перший,  і це принесло свої  плоди. Найпомітнішим був Вадим Яворський, який використовував простір в центрі поля і задавав вектор кожній атаці. Саме півзахисник замкнув навіс на 65-й хвилині – 1:1.

А ще через три хвилини підопічні Сергія Золотницького вийшли вперед завдяки активності на правому фланзі. В штрафній найбільш спритним виявився Вадим Бовтрук. Він прийняв м’яч і розстріляв ворота “Гірника” – 2:1.

Після першого туру сумчани із трьома очками посідають шосту сходинку  в турнірній таблиці.