Розгромна поразка ПФК «Суми» в Харкові

Вчора у Харкові в матчі 3-го туру Першої ліги ПФК «Суми» зазнав розгромної поразки від «Металіста 1925» – 1:4.

Харків’яни  були технічнішими, швидше рухалися, крім того  сумчани допускали багато помилок в захисті.

Перший гол ПФК «Суми» пропустив на 22 хвилині, але і в попередніх переможних матчах  їм теж доводилося починати з центру поля. Здавалося, що після того, як харків’яни втратили шанс до перерви подвоїти рахунок (Старущенко відбив пенальті), сумська команда переламає хід гри. Однак цього не сталося і Синиця вільно почувався в їх штрафній, забивши усі чотири голи. Лише в додатковий час Лиховидько «розмочив» рахунок.

Після цієї поразки сумчани опустилися в турнірній таблиці з четвертого на шосте місце.