Сумщина друга на командному чемпіонаті України з естафетного бігу

22-23 вересня у Черкасах на стадіоні “Центральнийвідбулися змагання командного чемпіонату України з естафетного бігуУ загальнокомандному заліку команда Сумської області  посіла друге місце – 859 очок, поступившись команді Черкаської області – 1109 очок. Третьою стала збірна Миколаївської області – 858 очок.

Естафети є одними із найбільш видовищних легкоатлетичних дисциплін. В числі 396 учасників із 16 регіонів України та міста Києва були і 52 представники Сумської області, які виступили надзвичайно успішно.

У перший день атлети змагалися серед чоловіків та жінок у вікових категоріях – дорослі, молодь, юніори (естафети 4х100м, 4х400м)  та юнаки і дівчата (естафета 100+200+300+400м). У другий день у всіх вікових категоріях  відбулися естафети 4х800м  та новий вид – змішана естафета 4х400м.

На фото: учасники естафети 4х400м.