Моментів багато, а забивати нікому. ПФК «Суми» знов програє

Вчора в матчі 11-го туру в Першій лізі ПФК «Суми» на «Ювілейному»  програв ФК «Інгулець» з мінімальним рахунком 0:1.

Сумчани перший тайм провели від оборони і  на контратаках у них виходило грати гостро. Важко сказати, чим би все закінчилося для гостей, якби не їхній воротар, що по ходу гри зробив ряд сейвів. Оборона”Інгульця” залишала багато простору сумчанам на своїй половині. Але господарів, реалізація. Петрівці ж свій, по суті, перший серйозний момент втілили в гол: Акименко відгукнувся на закидання з глибини, виграв забіг у захисника і проштовхнув м’яч повз воротаря.

“Суми” після перерви зуміли нав’язати ту гру, яка потрібна їм, а не номінальному фавориту пари. Здорово діяли фланги, проте замикати в штрафній постійно виявлялося нікому. А якщо у когось і виходив непоганий удар, то він або неточним.

У підсумку, час матчу закінчився раніше, ніж “Суми” зуміли таки забити. Поки вони і далі залишаються на 11-му  місці в турнірній таблиці.