ПФК «Суми» не зміг покращити своє турнірне становище, повернувшись додому з одним очком

Вчора у заключному матчі 12-го туру з «Прикарпаттям»  (Івано-Франківськ) ПФК «Суми» був близький до очікуваної вболівальниками перемоги, але  повернувся додому лише з одним очком – 1:1.

Сумчани зламали традицію пропускати першими, як в попередніх матчах, і відкрили рахунок в середині першої 45-хвилинки. Лиховидько витягнув м’яча майже на лінії і з правої бровки,  увійшов у штрафний і  пробив мимо воротаря. Втім, господарі зуміли відігратися ще перед свистком на перерву.

Цікаво, що п’ять з семи матчів ігрового дня 7 жовтня у Першій лізі теж завершилися миром з рахунком 1:1.

«Суми» залишаються на 12-му  місці в турнірній таблиці і наступний матч проведуть 12 жовтня з «Колосом» (Київська область), який посідає друге місце. Сподіватися, що ось цього разу сумчани, нарешті, візмуть  три очки, мабуть,  не варто.