ПФК «Суми» поступився одному з лідерів Першої ліги, пропустивши 6 м’ячів

У матчі 13 туру ПФК «Суми» на «Ювілейному» приймав одного з лідерів Першої ліги – «Колос» з Ковалівки. На перемогу сумчан вболівальники, навряд чи, розраховували, але очікували на достойний опір. На жаль, цього не сталося. Гра занічилася з рахунком 6:0 (3:0) на користь гостей.

«В  Сумах в черговий раз довели, що абсолютно не вміють тримати удар”, – коментує поєдинок  ua-football.com.

Центрфорвард ковалівської команди Володимир Лисенко вже в дебюті (8 хв.) відкрив рахунок, здорово підключившись до атаки другим темпом. Ключовий епізод поєдинку стався під кінець першої його третини. Артем Штанько вийшов на перехоплення і зіграв руками поза межами штрафного майданчика . Арбітр вчинив суворо, але повністю згідно букви закону, який за таке рекомендує видаляти. Подальший опір не мав сенсу, оскільки штрафний у виконанні Віталія Гавриша Бубенцов відбити не зумів. Під завісу першого тайму змінник основного воротаря “Сум” вийняв з сітки воріт ще й третій м’яч.

Після перерви гра була більш нудною, “Суми” лічені рази підходили до воріт суперника, “Колос” же не форсував події, поступово заграючи “джокерів”. Двоє з них і спрацювали в епізоді з четвертим голом. Незабаром Поздєєв довів рахунок до непристойного, а Бондаренко оформив дубль».