ПФК «Суми» зробив заяву щодо звинувачення у замовному матчі

ПФК “Суми” відреагував на заяву ведучого програми “Профутбол” на каналі 2+2 Ігора Циганика про те, що матч “Суми” – “Колос” 12 жовтня ( «Суми» програли 0:6 – Xpress) є підозрілим і є підозра у “грі на контору”.

До Вашої уваги заява сумського клубу у повному обсязі:

«ПФК “Суми” активно спостерігає за “чудовою” інформаційною програмою про футбол і просить не підіймати собі рейтинги за рахунок гучних та безглуздих заяв. Мало того, якщо Ви хочете щось заявити чи повідомити – то принаймні керуйтесь здоровим глуздом, а не заказними текстами ваших “обізнаних товаришів”.

Дякуємо великому спеціалісту та експерту в галузі договірних матчей за коментарі гри, ми прислухаємось і зробимо висновки, а можливо й звернемось за професійною допомогою, адже така велика програма як ваша, стала кузнею експертів, які “не, ну мы сдавали матчи, но не так”. Готуючи сюжет, дуже просимо – виконуйте роботу професійно і шукайте аргументи, підкріплюючи їх фактами.

Звертаємось до всіх вболівальників та футбольноі громадськості:

  1. 1. Президента у ПФК Суми немає.
  2. 2. Матч в п’ятницю. ПФК Суми проживає на базі в Охтирці, де для того, щоб харчуватись в вихідні дні необхідно здійснювати додаткову оплату харчування, так як столова не працює, а у нашої команди такої можливості немає, тому домашні матчі будуть проводитись в п’ятницю, після чого гравцям команди надають вихідні. Смішно слухати пояснення, що матч був в пятницю тому, що немає європейських матчів. До відома деяких, їх і в суботу і в неділю не було.
  3. 3. Вилучення Артема Штанько. Це питання необхідно надсилати головному арбітру матчу – наша команда також не зрозуміла за що видалення в ситуаціі коли гравці Колоса були в положенні поза грою.
  4. 4.Пенальті. Адресуйте туди ж, ми вважаємо що його не було, що можна побачити по діях бокового арбітра, який не бачив гри рукою.
  5. 5. Гра центральних захисників. На жаль, футбол контактний вид спорту, в якому гравці отримують травми.
  6. 6.Сергій Геращенков – наскільки ми освідомлені, то жодного судового рішення по даному гравцю не має, а ваші заяви не мають ніяких законних підстав, а тому проявляйте поваги і дотримуйтесь букви закону, а де він грав, де він був, що робив – ми вважаємо – це як мінімум не професійно в студії підіймати такі питання».

До цього додамо, що за повідомленням sportarena.com, у ПФК «Суми» серйозні фінансові проблеми. Команда з труднощами  виїхала на сьогоднішній матч проти ФК «Миколаїв».

Крім цього Суми мають борги по зарплаті перед гравцями. На даний момент стоїть питання подальшого фінансування клубу. Поки що Суми намагаються дограти до кінця першого кола Першої ліги, але їх подальша доля – невідома.

У минулому сезоні клуб до останнього туру боровся за виживання і завдяки успішній серії навесні зумів зберегти прописку в Першій лізі. Зараз ПФК Суми йдуть на 12-му місці після 12 турів, маючи в актив 12 очок.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.