«Головне завдання – зберегти команду до зими». Тренер ПФК «Суми» прокоментував важку нічию у Миколаєві

Вчора в матчі 13 туру ПФК «Суми» на виїзді зіграв у нічию 1:1 з МФК «Миколаїв».

Основні події матчі розгорнулися у другому таймі,  який почався з активних дій з боку сумчан. В одному з епізодів захиснику суперника навіть довелося вибивати м’яч з лінії своїх воріт після удару головою. Але потім Сергій Гаращенков вибив м’яч із стрічки рукою і був удостоєний червоної картки. «Миколаїв» з пенальті повів у рахунку – 1:0.

Втім через 15 хвилин Антон Савін, який відгукнувся на розумну передачу партнера,  вразив верхній кут воріт корабелів – 1:1.

«Суми»  показали більше завзяття і навіть у меншості могли забивати в кінцівці», – пише ua-football.com . – Підопічні Забранського ж, після того, як рахунок зрівнявся, не підходили до воріт Бубенцова на небезпечну відстань аж до останніх хвилин, як ніби пропущений гол вибив у них грунт з-під ніг. Так що нічия цілком закономірний результат.

Вже в компенсований час стався епізод зі ще одним видаленням у гостей, причому в другому турі поспіль у слобожан «відзначився» воротар. Андрія Бубенцова суддя покарав жовтою карткою, яка була для нього повторною. Але гостям вдалося відстояти нічию і заробити очки в непростому виїзді».

Головний тренер “Сум” Сергій Золотницький на післяматчевій прес-конференції так прокоментував здобуте сумчанами очко:

«Вийшла бойова гра. Хоча мені здається, що молодий арбітр упустив нитки гри, ці видалення були зайвими, але всі футболісти билися до кінця. Нічия – позитивний і справедливий результат для нас. Ми створили не один момент, тому заслужили на гол.

Граємо тими, хто зараз в обоймі. Головне – закінчити перше коло. У нас головне завдання – це зберегти команду до зими, зараз незавидне становище у команди …», – сказав Золотницький.