Ще у двох ОТГ Сумщини побудували футбольні поля зі штучним покриттям

У Кролевці і с.Козацьке Конотопського району тепер теж  є свої поля зі штучним покриттям. Вони побудовані за кошти державного та місцевих бюджетів. Загальна вартість обох полів склала майже 3,5 мільйона гривень.

«У минулому році із держбюджету було виділено 270 мільйонів гривень на створення таких полів по всій Україні, – зазначив, відкриваючи футбольне поле в с. Козацьке, голова облдержадміністрації Микола Клочко. – І сьогодні за кошти, які були передбачені саме для Сумщини, будуються 10 футбольних полів в ОТГ, селах та містах області».

За словами очільника області, загальна вартість будівництва полів на Сумщині становить майже 14,7 мільйона гривень. З них 7, 3 мільйона гривень – кошти державного бюджету, близько 7,4 мільйона гривень – кошти місцевих бюджетів.

«Поля в Кролевецькій ОТГ та Бочечківській ОТГ не лише коштом державного бюджету, а й завдяки місцевому спів фінансуванню, – підкреслив голова ОДА. –  Усі ми розуміємо, що діти – це майбутнє нашої країни, тому і будемо робити все необхідне, щоб вони виростали здоровими, фізично витривалими і розумними».

Раніше ми повідомляли: На Сумщини приросте футбольних полів зі штучним покриттям

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.