ПФК «Суми» знов втратив три очки

Сьогодні в Охтирці у матчі із «Рухом» (Винники) ПФК «Суми» знов втратив три очки, програши з мінімальних рахунком 0:1.

По ходу гри було зрозуміло, що виграє той, кому вдасться зв’язати чотири паси в одній атаці. Трохи налагодилася у другому таймі комбінаційна гра у «Сум», проте не настільки, щоб говорити про голи.

У якийсь момент футболісти «Суми»  вирішили, що оптимальний варіант на останні хвилини – відсидітися в обороні. За що миттєво  понесли покарання: Григорій Баранець зачепився за м’яч в штрафному господарів, п’ятою скинув його  на Буя, а той метрів з дванадцяти пробив під праву стійку.

«Суми»  не знають перемог вже сім матчів, але все ще випереджають «Рух», що знаходиться сходинкою нижче,  на два очки. Обидві команди ризикують залишок чемпіонату провести в боротьбі за виживання.