ПФК «Суми» уникає поразки в матчі з «Гірником-Спорт», забивши у доданий час

Сьогодні в умовно домашньому матчі в Охтирці ПФК «Суми» зіграв в нічию 2:2 (1:2) з «Гірником-Спорт» (Горишні Плавні).

Раунок в матчі вже на 5 хвилині відкрив «Гірник»:  Ігор Сікорський зіграв на випередження, заволодів м’ячем у воротарському суперника і точно пробив повз рук голкіпера. Сумчани відповіли голом на гол через 6 хвилин: Антон Савін скористався прострілом партнера зліва після сольного проходу з проникненням в штрафну. Однак через 4 хвилини «Гірник» знов повів у рахунку. Відігратися «Суми» змогли лише на 92 хвилині.

Сумська команда продовжує залишатися на 12 місці, зрівнявшись по очках з двома командами, що попереду – «Гірником-Спорт» і МФК «Прикарпаття», який програв сьогодні «Балканам» 2:3.

Останні домашні матчі сезону сумчани також проведуть в Охтирці. Через фінансові негаразди клуб звернувся до керівництва стадіону “Ювілейний” з проханням зменьшити орендну плату, але отримав відмову.