Вихованка сумського біатлону виграла індивідуальну гонку на Кубку світу в Словенії

Сьогодні в Поклюці (Словенія) стартував перший етап Кубку світу з біатлону сезону 2018/19. В особистій  жіночій гонці  досить несподівано для багатьох перемогла завдяки ідеальній стрільбі вихованка сумського біатлону, колишня студентка СумДУ Юлія Джима.

Джима стартувала в останній групі під номером “94” і стала однією з небагатьох спортсменок, кому вдалося закрити всі 20 мішеней в гонці.

Сумчанка Анастасія Меркушина претендувала на медаль, але промах на останньому рубежі не дозволив їй зачепитися навіть за топ-15. Як і Джима, без промахів закрила всі 20 мішеней випускниця Сумського педуніверситету Юлія Журавок, яка показала 20-й результат. Віта Семеренко була 41-ою.