ПФК «Суми»: без тренера, без футболістів, без президента, без спонсора. Що далі?

Професійний футбольний клуб «Суми», навряд чи, зможе продовжити сезон 2018/2019 у Першій лізі. Про це пише сайт  footboom.com:

«Кілька місяців команда грала без зарплати і преміальних, через економію коштів змушена була переїхати в Охтирку, де оренда стадіону набагато дешевше, ніж в обласному центрі. До кінця першої частини сезону деякі гравці, розчарувавшись в “світле майбутнє”, роз’їхалися по домівках. Досить сказати, що в заявці “Сум” в матчі 18-го туру з “Металістом +1925” (1: 3) значилося всього 14 виконавців, з яких двоє – воротарі. Але і це ще не все.

Не чекаючи закінчення осені, покинув “Суми” головний тренер Сергій Золотницький, трохи раніше це зробив його асистент Олександр Мартюк. В їх відсутність діями команди з лавки керував начальник Руслан Назаренко, склад призначав найдосвідченіший гравець – 38-річний голкіпер Артем Штанько.

Після цієї гри пішла хвиля звільнень. Футболісти стали розраховуватися, за власним бажанням пішов начальник команди, інші співробітники. Подейкують, нині в клубі залишилися тільки директор і бухгалтер. Більше за фактом – нікого.

Але найсумніше, що у “Сум” немає ні спонсора, ні президента, ні засобів до існування. На одинадцятому році свого “переродження” команда знову ризикує зникнути з футбольної карти країни … Нагадаємо, що після осінньої частини нинішнього сезону “Суми” займають 11-е місце в турнірі першої ліги»

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.