ПФК «Суми» продовжить виступ у Першій лізі з новими тренером і президентом

Стало відомо, що головним тренером ПФК «Суми» призначений наймолодший фахівець Першої ліги, 31-річний Олександр Олійник (на фото), який був призначений до цього тренером в харківській «Кобрі»,  повідомляє сайт ua-football.com. Щоправда,  керувати “Коброю” йому так і не довелося, оскільки команда знялася з чемпіонату.

Про Олександра Олійника відомо, що дебютував як футболіст у 2005 році і  по 2016 рік виступав за різні команди, серед яких «Металург» (Донецьк), «Олімпік» (Донецьк», «Десна» (Чернігів), «Геліос» (Харків), «Океан» (Керчь). Зіграв на лінії півзахисту у професійному футболі 186 матчів, забив 19 голів.

Президентом сумського клубу став Сергій Ващенко (на фото нижче), який раніше обіймав посаду президента  в тій же «Кобрі».  При ньому команда зіграла три матчі в Першій лізі, а потім знялася зі змагань.

Головним завданням нових президента і тренера буде набрати нових гравців, адже на сьогодні фактично весь попередній склад залишив клуб.

“Суми” після 17 зіграних матчів знаходяться 11-му місці в Першій лізі, в їх активі 15 очок. В березні команда має продовжити виступ в Першій лізі матчем з «Агробізнесом» (Волочиськ).

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.