Сумщина посіла перше місце з розвитку олімпійських видів спорту в Україні за 2018 рік-РЕЙТИНГ

За загальним рейтингом Міністерства молоді і спорту з розвитку олімпійських видів спорту в Україні за 2018 рік Сумська область посіла перше місце.

Відзначаючи заслугу в цьому очільника Сумщини Міністерство нагородило Подякою за вклад у розвиток спорту в області голову облдержадміністрації Миколу Клочка, яку вручив йому директор Східного державного центру Олімпійської підготовки з легкої атлетики Віталій Коржа фото).

«Це заслуга усього нашого колективу, в тому числі й працівників обласного управління молоді і спорту та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, – підкреслив Микола Клочко. – Ми й надалі працюватимемо спільно над розвитком спорту в області, щоб наші спортсмени досягали все більших висот і перемог».

Згідно рейтингу Сумська область в третій групі областей в окремих видах спорту займає 1 місце з хокею на траві, 2-ге з кінного спорту, 3-тє  по стрільбі з луку, 4-те з спортивної гімнастики,  5-ті місця  з футболу і легкої атлетики, 6-те з вільної боротьби, 7-мі місця з пляжного волейболу,  веслувального спорту і карате, 8-ме з бейсболу.

З повним рейтингом по окремих видах спорту можна ознайомитися на http://dsmsu.gov.ua/media/2019/02/07/48/573_1.pdf

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.