Команда з лицарських боїв за участі сумчанина повернулася з турніру в Монако з медалями

Українська команда «Князь» взяла участь у міжнародному турнірі з історичного середньовічного бою «Бугурт Прайм», що відбувся  у Князівстві Монако 16 лютого, зайняла третє місце. У складі команди був і сумчанин Юрій Власенко. Клуб «Князь» був єдиним представником України серед 10 топ-команд світу.

«Бугурт Прайм» – це воістину турнір найсильніших. Протягом року бійці з різних країн світу беруть участь в офіційних турнірах «Бугурт Ліги» і заробляють очки рейтингу. У кінці сезону, десять команд, які набрали найбільшу кількість очок, отримують офіційне запрошення на фінальний турнір – «Бугурт Прайм», де визначається найсильніша команда, яка і стає чемпіоном.

Цього року на турнірі змагалися команди лицарів з Франції, Росії (три команди), Англії, України, Данії, Польщі та Чехії, які довели своє право вийти на арену Цирку Фонв’єй в Монако і продемонструвати свою стійкість, мужність і волю до перемоги.

Бої проходили в форматі п’ять на п’ять. Бійці билися в повних лицарських обладунках XIV століття і були озброєні незаточеними мечами, сокирами, дворучними алебардами, фальшіонами, а також щитами. Це дозволяє бійцям вести бій в повну силу. Атакувати можна зброєю, кулаками або ногами, а захищатися – щитами. Боєць вважається ураженим, якщо торкнувся настилу будь-якою частиною тіла, або опинився за ристалищем.

Третє місце українська команда «Князь» відвоювала у британської команди «White Сompany». Бій за третє місце був єдиним боєм турніру, якому було призначено додатковий час, після закінчення якого у команди «Князь» в строю залишилося на одну людину більше. До речі, бої були настільки повноконтактними, що одному з наших бійців навіть відкачували рідину, яка зібралася в коліні після травми, отриманої під час змагань. А два перші місця вибороли команди з Росії.

Чемпіонат проходив за підтримки Його Світлої Високості князя Монако Альберта II. До речі, у Князівстві є своя команда з ІСБ «Грімальді мілітас», а один з її бійців має родинні зв’язки з правлячою родиною Грімальді. Але до найсильніших команд світу, вона поки що не належать. І тут навіть родинні зв’язки не допомогли. Бо ж на ристалищі все по-справжньому навіть для князів.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.