Суми вперше приймали Чемпіонат України з легкої атлетики серед осіб з обмеженими можливостями

У Сумах,  в Легкоатлетичному манежі СумДУ, цими вихідними пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед осіб із інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку.

Відкриваючи ці змагання, Уповноважений Президента з питань прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич ( на фото – крайній праворуч) за дорученням Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова вручив посвідчення Заслуженого майстра спорту відомому в області армреслеру  Миколі Педоренку.

«Я із задоволенням констатую, що на Сумщині розвивається спорт серед людей із інвалідністю, в тому числі й легка атлетика, – зазначив Валерій Сушкевич. – А це значить, що керівництво області активно займається цим питанням».

Голова облдержадміністрації Микола Клочко зазначив,  що на Сумщині такі змагання проводяться вперше і збирають найкращих особливих спортсменів України з різних областей, які будуть виборювати у Сумах право представляти нашу країну на міжнародних змаганнях.

«Минулорічні зимові Олімпійські та Паралімпійські ігри показали, що українські спортсмени з обмеженими фізичними можливостями інколи виборюють більше перемог ніж професійні спортсмени, – зазначив Микола Клочко. – Я вірю: на тих, хто йде цим шляхом, завжди чекає винагорода. І маю на увазі не лише медалі та кубки. Тому впевнений, що ваше бажання перемагати і в життєвих обставинах, і в спорті матиме свій результат».

Раніше ми повідомляли: Сумчанин Микола Педоренко завоював золото в Турції на Чемпіонаті світу серед спортсменів з інвалідністю

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.