ПФК «Суми» зазнав розгромної поразки у Луцьку

Перша гра оновленої команди з новим тренером закінчилася очікуваною поразкою, але, навряд чи, хто очікував, що завершиться вона з таким рахунком – 0:7.

Єдиний небезпечний момент біля воріт «Суми» створили лише у першому таймі, але Богдан Кушнаренко програв воротарю «Волині».

«Кому ще забивати, як не «Сумам», – говорив луцький коментатор, відзначаючи те, що у сумчан не було часу ні  зігратися, ні тренуватися. Не кажучи вже про те, що грали вони замість Сум у Луцьку. Навіщо тоді нам стадіон «Ювілейний»? Щоб було де прийняти раз на рік концерт Винника?

Схоже, що головною метою сумської команди тепер є просто залишитися до нового сезону у Першій лізі.

Про це говорив на післяматчевій конференції і головний тренер ПФК «Суми» Олег Лутков (на фото): «Ми не сподівалися на якийсь позитивний результат. Ні, в душі, звичайно, ми сподівалися на те, що більш вдало вийде спрацювати на атаках та контратаках, але цього не сталося. На це є причини: перше тренування ми провели 13 березня. За два тижні нереально щось зробити, а, тим більше, проти команди, яка укомплектована рівнем Прем’єр-ліги. Ми ж будемо намагатися зберегти команду до закінчення чемпіонату».

Після 20 туру ПФК «Суми» займає в турнірній таблиці 12 місце.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.