Відзначили кращих спортсменів Сумщини

Успіхів у підкоренні нових вершин побажав учасникам церемонії нагородження кращих спортсменів у номінації «Спортивна особистість Сумщини» перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров.  

За його словами, сьогодні в державі розбудовують спортивні майданчики, футбольні поля, відповідну інфраструктуру в ОТГ. Обласна влада завжди підтримує конструктивні пропозиції громадськості щодо розвитку спорту. У Плані перспективного розвитку Сумщини до 2021 року заплановано дуже багато спортивних проектів, як у містах, так і у сільській місцевості.

«І все це ми робимо для вас, для молоді, для розвитку спорту в області. Ви формуєте імідж нашого регіону, прославляєте нашу землю, подаєте приклад для підростаючого покоління. Ви з честю продовжуєте традиції виховання загартованого та здорового молодого покоління, – наголосив Вадим Акпєров, звертаючись до присутніх на заході спортсменів і тренерів. – Хочу подякувати вам за вашу щоденну працю, прагнення до перемог і високі здобутки. Зичу вам міцного здоров’я, успіхів у підкоренні нових вершин і неперевершеного відчуття гордості та щастя, коли над світовими спортивними аренами лунає Гімн України».

Серед номінантів церемонії − кращі спортсмени Сумщини − Юлія Джима, Віта Семеренко, Микола Педоренко і багато інших знакових імен, відомих не лише в Україні, а і далеко за її межами.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.