Заява ПФК «Суми» стосовно позбавлення клубу професійного статусу

На офіційному сайті ПФК «Суми» сьогодні оприлюднено заяву стосовно інформації у ЗМІ про рішення Кваліфікаційно-дисциплінарного комітету ФФУ  про позбавлення клубу професійного статусу.

Текст заяви:

«На адресу клубу поступає чимало дзвінків як зі сторони преси, так і зі сторони вболівальників з приводу останніх новин, які оприлюднили в засобах масової інформації, а саме – КДК позбавив професійного статусу ПФК “Суми”. З огляду на це, вважаємо за необхідне прокоментувати:

ПФК “Суми” не отримував жодного рішення КДК ФФУ, мало того не було жодного повідомлення про розгляд даного питання та запрошення представників клубу на засідання

ПФК “Суми” не отримував жодного рішення Ради ліг, органу який уповноважений на прийняття рішення стосовно позбавлення професійного статусу клуба

ПФК “Суми” не використовував свого права на апеляційне оскарження рішення, так як його не отримував

Окрім того, ПФК “Суми” не може надати коментар стосовно інших осіб, які за інформацією ЗМІ отримали дискваліфікацію, так як жоден із них не має трудових відносин з нашою командою.

Шановні вболівальники та працівники ЗМІ, аналізуючи “викид” інформації використовуйте офіційні джерела, сайти – ФФУ та ПФЛ.

Професійний футбольний клуб “Суми” продовжує підготовку до матчу проти команди Дніпро-1, який відбудеться завтра (12 квітня – Xpress)  і закликає всіх вболівальників підтримати нашу команду».

Зазначимо, що претензії керівництва клубу до ЗМІ не є коректними. На сайті ПФК «Суми» й досі відсутня інформація про новий склад команди, її спонсора і нового президента клубу, що дає підстави для розповсюдження різноманітних чуток.

Так само КДК, ФФУ і ПФЛ досі не оприлюднили жодного доказу про те, що «Суми» брали участь в договірних матчах. Оскільки ця ситуація не вирішується протягом кількох місяців, складається враження, що певні особи ФФУ ведуть торг з ПФК «Суми» та деякими  іншими командами за суму хабара, що дасть можливість цим командам грати в Чемпіонаті України.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.