Європейський футбол в шоці: клуб з міста Суми заробив на договірних матчах 10 млн. євро

КДК ФФУ минулого тижня прийняв рішення про позбавлення ПФК “Суми”  Суми  професійного статусу через участь в договірних матчах. Стало відомо, що сумський клуб  протягом півтора року брав участь в договірних матчах і за цей час зіграв  близько 30 матчів з “потрібним” результатом. За  “договірнякми” за участю сумської команди  ділки заробили  близько 10 млн. євро.

Про незаконну діяльність ПФК “Суми” розповів  в ефірі програми “Великий футбол” голова Комітету етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка. Італієць відзначив, що команда заробляла і на своїх перемогах, і на поразках.

«Суми займалися двома видами матч-фіксінгу: підкуп арбітрів або суперника, або ж ставки на свою перемогу. Тоді Суми перемагали, а ставка приносила прибуток. Та коли вони не платили арбітрам і поступалися, то грали проти себе на контору, робили на цьому гроші. Тобто ФК Суми заробляли і на своїх поразках, і на своїх перемогах». “Суми” — це одна з найрезонансніших справ в Європі, пов’язаних з договірними матчами. Вони робили ставки і в Україні, і за кордоном, але переважно це відбувалося на азійських букмекерських ринках. Якщо говорити про оцінки того, скільки вони заробили на цих оборудках, то мова йде про 10 мільйонів євро»,  розповів Баранка

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що оновлене керівництво клубу подало апеляцію на рішення Федерації футболу України:

Олег Лутков: Не можна залишати Суми, де є чудовий стадіон, без великого футболу

No Comments
xpress-admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.