Посол Македонії приїхав до Сум, щоб підтримати збірну своєї країни з гандболу

Посол Македонії в Україні Столе Змейкоскі зустрівся зустрівся із головою Сумської ОДА Миколою Клочком,  його новим радником Борисом Трейгерманом та Президентом Сумської торгово-промислової палати Костянтином Макаренком.

Зустріч відбулася напередодні проведення сьогодні, 15 червня,  в Легкоатлетичному манежі СумДУ вирішального матчу чоловічої збірної України з гандболу зі збірною Македонії у відборі на Чемпіонат Європи-2018.

Говорили учасники зустрічі не лише про спорт. «Під час Міжнародної виставки «Слобожанський міст» я мав можливість ознайомитися із потенціалом Сумщини, обговорити перспективи інвестицій в область, – зазначив Столе Змейкоскі. – Сподіваюся ми будемо й надалі співпрацювати на розвиток економічних відносин та інших галузей».

«Приємно, що наша співпраця триває не тільки в сфері економіки, а й у культурній, спортивній та науковій сфері», – говорить голова сумської ОДА.

Нагадаємо, рік тому Микола Клочко  презентував економічний та інвестиційний потенціал області в Республіці Македонія, обговорив з представниками уряду та бізнес кіл країни питання взаємовигідної співпраці щодо розбудови інфраструктури і України, і Македонії. Македонію, яка хоче розбудовувати власну газотранспортну систему, дуже зацікавили в цьому плані можливості ПАТ «Сумське НВО».

На 19.25 Українська збірна виграє у Македонії 12:10. Остаточний результат на сайті Xpress.

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Посол Македонії приїхав до Сум, щоб підтримати збірну своєї країни з гандболу”

  1. Не дивуйтеся якщо завтра з’ясується, що батько Олександра Македоского Філіпп-ІI був родом з пiд СумCум (Косівщина названа в честь одноокого царя) , а мати Олiмпiада з села Гречкине Кролевецького району. Що й дало назву всій Греції. І тепер ми можемо претендувати на Фессалію, частину Іллірії, Епір і Фракію. Не дарма ж наші предки в битві при Херонее (нині Херсон) голови клали. І всi Олімпіади тепер повинні проводитися в Конотопі, Глухові та Бурині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.