Делегація Сумщини взяла участь у Міжнародному економічному форумі в Польщі

У польському місті Криниця-Здруй відбувся Економічний форум «Проект Європа. Рецепт на наступні десятиліття», в якому взяла участь і делегація Сумщини.

 До її складу увійшли заступник Сумського міського голови Степан Пак, керівник міського фінансового управління Світлана Липова, виконавчий директор «ICC Ukraine в Сумській області» та голова правління ГО «Міжнародна Асоціація Бізнес Партнерство»  – Ігор Коротич, директор Департаменту міжнародної співпраці «ICC Ukraine в Сумській області» – Сергій  Понікар, голови районних рад : Сумської – Вадим Акпєров, Тростянецької – Андрій Корж, Охтирської – Роман Бублик,  депутати Путивльської міськради Юрій Диреколенко та Олег Анчин, директор КУ «Агенція промоції Суми» – Людмила Фесенко, заступник директора навчально – наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту СумДУ – Альона Євдокимова.

На форумі політики,  економісти, фінансисти, соціологи, депутати ромірковували над тим, як  і на яких принципах та цінностях розвиватиметься  євроспільнота в умовах глобальних викликів часу.   В порядку денному були і українські питання: «Польща – Україна. У пошуках нової моделі партнерства і співробітництва»,  «Міжрегіональна громадська дипломатія – партнерство міст і регіонів на міжнародному рівні», «Трудові мігранти з України на європейському ринку праці» та ін.

Найбільший інтерес учасників Форуму -2016 викликали дискусії про українську децентралізаційну реформу, енергетичну політику, ситуацію з кримськими татарами, прикордонне співробітництво.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.