Делегація Сумської області взяла участь у ХІ Європейсько-Українському форумі у Польщі

Делегація Сумщини взяла участь у зібранні, яке традиційно проходить у Польському Жешуві,  в якому  беруть близько 500 учасників з України, ЄС та США, у тому числі члени уряду, політики, підприємці, представники органів місцевої влади, міжнародних організацій та аналітичних і дослідницьких центрів.

Європейсько-Український Форум, який проходить щороку, починаючи з 2007-го, є однією з ключових подій, що організовує Інститут східних досліджень.  Основна тема одинадцятого Форуму «Асоціація з Європейським Союзом і що далі?» – модернізація та розвиток українського потенціалу, а також напрямків та темпів реформ.

«У нас склалися дружні стосунки із польською стороною. Делегація Сумської області є постійним учасником форуму у Жешуві. Нам приємно зустрітися із давніми друзями, також ми раді новим знайомствам з потенційними партнерами, – зауважив керівник регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine, директор ТОВ «Горобина» Володимир Демура. –  Цьогорічна тема зібрання дуже актуальна. Впевнений, нам вдасться випрацювати дієвий алгоритм поглиблення співпраці України з Польщею та ЄС».

Форум Європа-Україна це: 2 дні дебатів та зустрічейПленарні засідання: уповноважені з питань політики та бізнесу обговорюватимуть співробітництво між Україною та ЄСПонад 30 майданчиків для обговорення питань з економічних, політичних та суспільних питань10 регіональних та галузевих презентацій.

Форматом зібрання передбачено кілька тематичних панелей – «Бізнес та економіка», «Євроінтеграція та реформи», «Тематичний блок: міжнародна політика», «Суспільство».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.