Сумська школярка представляє Україну на Міжнародному конкурсі юних геніїв Intel ISEF у США

Завтра, 13 травня, в Піттсбурзі (США) відкривається Міжнародний конкурс науково-технічної творчості школярів  Intel ISEF. Україну в ньому представлятиме Юлія Супрун, учениця  сумської школи  №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка.

До США Юлія їде як переможниця національного етап конкурсу Intel-Технo-Україна 2017/2018 в категорії  «Математика»  за роботу «Шифрування даних за допомогою діофантових рівнянь».

Довідково. Intel ISEF –  Всесвітній огляд-конкурс наукових і інженерних досягнень школярів від 13 років до 18 років. Він  має на меті не тільки виявлення і підтримку талановитих молодих вчених, але і розвиток досліджень в області прикладних і фундаментальних наук, а також технічної творчості. Intel ISEF незмінно збирає понад 2000 учасників з більш ніж 65 країн світу.

Престиж цього конкурсу дуже високий: більше двох десятків Нобелівських лауреатів і два лауреата медалі Філдса свого часу були його переможцями.

За умовами конкурсу переможець в своїй категорії отримує приз 5 тис. доларів і грант в  1 тис. доларів для школи, в якій він навчається.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.