Бразильські рятувальники обмінялися досвідом з роменськими колегами

У рамках програми перебування рятувальників Федеративної республіки Бразилія в Україні 25 травня відбулася їх зустріч з керівництвом  Міжрегіонального центру швидкого реагування в Ромнах.

У складі бразильської делегації на Роменщину прибули Алан Алешандре Араужо — голова Спеціалізованого командування (начальник штабу) Корпусу воєнізованої пожежної охорони Федерального округу Бразилія та Фабіо Морейра Сілва — начальник відділу міжнародних зв’язків цього ж відомства.

Делегація відвідала об’єкти інфраструктури Центру, навчальні класи, спортивний клуб «Рятувальник», ознайомилася із будівництвом центру з підготовки водолазів, ветеринарною клінікою, клубом та музейним комплексом.

В ході візиту гості розповіли  про структуру їх організації, професійний відбір і подальшу підготовку персоналу,  порядок проведення рятувальних операцій в Бразилії.

Далі спілкування було перенесено до навчально-тактичного полігону ДСНС України, де до уваги гостей з Бразілії  було представлено весь спектр рятувальних робіт, які відпрацьовуються на навчальних ділянках.

На завершення зустрічі на згадку про Сумщину та традиції українського народу гості  отримали вишиванки:

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.