Прикордонну Сумщину відвідала делегація посольств-країн Євросоюзу в Україні

Делегація дипломатів посольств країн – членів Європейського Союзу в Україні на чолі з керівником відділу політики Фабіо Делла П’яцца та радником з політичних питань Представництва ЄС Рікарда Баркеліна зустрілася сьогодні у Сумах із головою облдержадміністрації Миколою Клочком та головою обласної ради Володимиром Токарем, повідомив сайт ОДА.

Про мету візиту дипломатів не повідомляється.

Вітаючи їх Микола Клочко подякував за увагу до Сумщини, яка є дуже важливою з точки зору європейської безпеки, зважаючи на прикордонний статус області та запроваджений в регіоні  режим воєнного стану.

А Володимир Токар додав: «Ваші візити є дуже важливими, вони демонструють громадянам небайдужість європейської громадськості до ситуації в Україні. Сумська область як прикордонній регіон завжди на варті спокою нашої країни».

За словами Миколи Клочка, розрив зв’язків із Росією спричиняє певні негаразди для економіки особливо прикордонних районів Сумської області. Але поступово Сумщина переорієнтовується на ринки ЄС.

«На території області активно йде процес децентралізації і ми займаємо 6-8 місця у рейтингах ОТГ Мінрегіону. І окрема подяка за допомогу в розвитку громад саме європейським структурам, зокрема Проекту «U-LEAD з Європою», – говорив Микола Клочко.

Очільник області, відповідаючи на запитання іноземних дипломатів, наголосив, що введення режиму воєнного стану практично не вплинуло на соціально-економічне та політичне становище регіону, ситуація на Сумщині стабільна та контрольована.

«Нещодавно ми з Володимиром Токарем звернулися до іноземних інвесторів, які працюють на території області із запевненням, що введення воєнного стану має тимчасовий характер і жодним чином не вплине на їх діяльність», – зазначив Микола Клочко.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.