В НАТО похвалили Сумщину за пропаганду Альянсу

Члени делегації НАТО, які вчора відвідали Суми, спілкуючись із керівництвом області та журналістами, зазначили, що Сумщина одна із кращих областей щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо завдань і ролі Північноатлантичного альянсу у світі.

Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф у розмові із головою ОДА Миколою Клочком та першим заступником голови Вадимом Акпєровим зазначила, що Україна на шляху до НАТО має надійних партнерів в особі таких країн як Великобританія і Канада.

«Відтоді, як ми стали контактним посольством НАТО в Україні, вирішили приїхати в першу чергу на Сумщину, тому що ваша область робить надзвичайно багато для популяризації, для підвищення поінформованості населення про роль і завдання НАТО», – повідомила Джудіт Гоф.

Радник з політичних питань Посольства Канади в Україні Руслан Кац додав: «Приємно, що Сумщина сьогодні розуміє, що НАТО – це не тільки військовий альянс, а й альянс, який пропагує певні цінності у сферах екології, енергетики, ядерної і радіаційної, кібернетичної та інформаційної безпеки тощо. Адже нам важливо про це пояснювати українцям, щоб вони розуміли і цей аспект НАТО. І сьогодні ми зустрічаємося із студентами, з якими говоритимемо про цінності та принципи альянсу».

За словами Миколи Клочка, на Сумщині активно проводиться кампанія щодо інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України. Також на Сумщині функціонують інформаційні центри з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

«Так, на базi Сумського державного університету активно працює Центр досліджень регіональної безпеки, створений за підтримки Цeнтpy iнформацiї та Документацiї НАТО в Україні, і Центр європейської та євроатлантичної інформації, – говорив Микола Клочко. – Минулого року Сумщина долучилась до участі в освітній кампанії на тему «Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки», провела форум громадських об’єднань на підтримку євроатлантичної інтеграції»

. Спілкуючись із журналістами, заступник директора/радник з питань стратегічних комунікацій Центру інформації і документації НАТО в Україні пані Вікторія Ціємініте повідомила: «Знаковим є те, що напередодні відзначення 70-річчя від створення НАТО саме два контактні посольства НАТО – Великобританії та Канади – доносять до українців, і в тому числі й жителів Сумщини, один із найбільш сильних меседжів – це меседж, що саме трансатлантичний союз між Північною Америкою і Європою є одним із найсильніших і найуспішніших альянсів у сучасній історії. А також це меседж про нашу солідарність як один до одного, так і до України».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.