«Смаки Сумщини» презентували в Чернігові продуктами з коноплі (ВІДЕО)

Вчора в Чернігівському міському палаці культури презентували фотовиставку «Смаки Сумщини». Відкриття виставки супроводжувалося гастрономічною  дегустацію продуктів та напоїв, які виробляються в Сумській області та музичними творами від класики до сучасного джазу у виконанні оркестру Головуправління Націполіції в Сумській області.

«Фішкою» дегустації від Сумської області стали продукти з коноплі. «Сумщина на сьогодні дуже багата на конопляні страви, – розповіла чернігівським журналістам головний спеціаліст відділу промоції та туризму Сумської ОДА Марина Литвиненко. – Наприклад,  конопляна халва, корисна для здоров’я. У нас сьогодні виробляють і олії конопляні, і хліб конопляний, і конопляне борошно. Сумщина виступає за здорове харчування».

Мета заходу – сприяння розвитку внутрішнього туризму між Чернігівщиною та Сумщиною, промоція Сумської області. Виставка організована в рамках «Днів Сумщини» та відзначення 80-ї річниці утворення Сумської області у 2019 році. Організатори: відділ промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації, Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, професійний фотограф Наталія Кармазіна.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.