Поляки спроектують в Сумах сквер польсько-української дружби

Вчора у Сумській міськраді відбулася зустріч з делегацією міста-побратима Люблін (Польща), під час якої були обговорені плани облаштування скверу польсько-української дружби.

За словами міського голови Олександра Лисенка, такий сквер має стати для майбутніх поколінь символом партнерських відносин між містами і країнами. «З метою створення зеленої зони, яка б дійсно стала символом польсько-української дружби, ми запросили представників муніципалітету Любліна долучитися до його проектування та подальшої реалізації», – повідомив мер.

За словами його першого заступника Володимира Войтенка, під час безпосереднього виконання робіт будуть максимально враховані пропозиції польської сторони: «Ми маємо намір створити комфортне місце відпочинку для сумчан і гостей. Досвід польських архітекторів буде корисним не тільки в питанні створення скверу, а і в майбутніх проектах»,

В свою чергу, начальник відділу міжнародних програм Центру міжнародної співпраці міста Люблін Евеліна Грабан (на фото) зауважила, що міста співпрацюють вже багато років поспіль, і таке співробітництво – у планах на майбутнє за багатьма галузями.

Нагадаємо, сквер було закладено у 2017 році у рамках Днів Польщі в Сумах за адресою: вул. Петропавлівська, 96:

 

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.