Об’єднані Арабські Емірати готові надади безвіз Україні

За результатами вчорашніх переговорів Президента Петра Порошенка та Прем’єр-Міністра Об’єднаних Арабських Еміратів, правителя Емірату Дубай шейха Мухаммеда бін Рашида Аль Мактума було домовлено про безвізовий режим між двома державами, зокрема, підписано Меморандум про взаєморозуміння між Кабміном України та Урядом ОАЕ про скасування візових вимог.

Це добра новина для українських туристів, повідомляє прес-служба голови держави. Адже лише минулого року ОАЕ відвідало понад 112 тисяч українців.

Також було підписано Угоду про співробітництво у сфері культури між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об’єднаних Арабських Еміратів.

Підписання документа сприятиме розвитку співробітництва між Україною та ОАЕ в усіх сферах культури та мистецтва, обміну інформацією про заходи, спрямовані на захист та збереження національної культурної спадщини, а також популяризації національних культур України та ОАЕ.

Крім того, було підписано Меморандум про взаєморозуміння між ДКАУ та Космічним агентством ОАЕ у сфері дослідження космосу.

Документ передбачає розвиток взаємного промислового, наукового і технічного обміну в сфері дослідження космічного простору.

Джерело: https://from-ua.com/news/422449-ukraina-ta-oae-domovilisya-pro-bezvizovii-rezhim.html

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.