Атовці Сумщини вимагали у Києві відставки Авакова

Вчора в Києві близько тисячі членів Громадської спілки  «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» з усієї України, в т.ч. і з Сумщини, провели акцію з вимогою відставки міністра МВС Арсена Авакова. Про це повідомляють активісти спілки  у Facebook.

Представникові Адміністрації Президента учасниками акції було вручено заяву, у якій, зокрема, сказано:

«За системні порушення прав Громадян України, порушення українського законодавства та Закону України «Про поліцію» під час силового розгону акції під ВР України 3 березня 2018 р., коли Нацгвардія і поліція вдалися до силових дій,  Спілка проводить акцію протесту Адміністрації Президента з вимогою відставки міністра МВС Авакова.
Ми вважаємо що силами Нацгвардії України та Національної поліції було порушено право громадян України на здоров’я, честь і гідність.

3 березня 2018 року влада в особі міністра МВС Авакова і інших вищих посадових осіб МВС, показала свою сутність усьому цивілізованому демократичному Світу, і засвідчила, що є не демократично, а диктаторською і поліцейською!

Вимагаємо:

1. Відставки з поста міністра МВС України Авакова Арсена Борисовича.

У випадку невиконання нашої вимоги, залишаємо за собою право на акції громадянської непокори у способи, що дозволені чинним законодавством».

Довідково. 3 березня 2018 р. поліція заявила, що проводить «слідчі дії» в наметовому містечку, встановленому активістами ще у жовтні минулого року. Народний депутат Семен Семенченко назвав дії силовиків «штурмом», а його колега Єгор Соболєв заявив, що наметовий табір «розтрощений спецпризначенцями».

 

За словами начальника поліції Києва Андрія Крищенка, слідчі працювали у рамках кримінальних проваджень за фактом  спроби захоплення Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневого палацу) у Києві в грудні 2017 року й сутичок біля Верховної Ради, які відбулися 27 лютого.

Рух вулицею Грушевського, де стояли намети, був розблокований. Демонтаж наметів супроводжувався сутичками між поліцією та мешканцями наметового містечка. У результаті, за даними поліції, до лікарень звернулися 13 людей з числа тих, що були в наметовому містечку, і семеро правоохоронців. Загалом до відділків доставили 111 людей, більшість з яких відпустили.

 

2 Comments
Іван Савченко

2 thoughts on “Атовці Сумщини вимагали у Києві відставки Авакова”

    1. Ти чмо лугандонорашистське. Вони Герої. А ти РАБ ти не людина.
      І вивчи своїми ватними мізками – перемога буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.