На Київщині поліція затримала солдата ЗСУ, який знімав на відео свої знущання над старенькою (ВІДЕО)

Співробітники поліції затримали в Тетієві Київській області 26-річного солдата ЗСУ, який разом із товаришем, знущався над пенсіонеркою і знімав це на телефон, повідомляє NewsOne.

Відомо, що молоді люди  в стані алкогольного сп’яніння  проникли до будинку 71-літньої жінки. Використовуючи посвідчення  учасника бойових дій, вони почали обшук житла пенсіонерки  і нібито виявили зброю і кийок –  знаряддя, як повідомили їй,   вбивства. Все, що відбувалося, один з них знімав на камеру мобільного телефону. Це в подальшому s  стало головним доказом їхнього злочину.

Також удалося встановити, що вони залякували пенсіонерку і хотіли заставити її повернути якийсь  борг за онука. Схаменулися лише лише тоді, коли жінка викликала поліцію.

За даними фактом слідчі відкрили кримінальну справу за ч.1 ст.162 Карного кодексу України (порушення права на житло). Жартівникам загрожує   до 3-х років обмеження свободи.

2 Comments
Іван Савченко

2 thoughts on “На Київщині поліція затримала солдата ЗСУ, який знімав на відео свої знущання над старенькою (ВІДЕО)”

  1. На жаль, зараз в лавах Збройних Сил України проходять службу відсотків 30 повні дебіли та особи, яких покинув назавжди розум!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.