«До цього моменту ми йшли 20 років»: Ляшко заявив, що одружується (ВІДЕО)

Голова “Радикальної партії” Олег Ляшко заявив, що найближчим часом має намір одружитися. Обраницею політика стала його цивільна дружина Росіта Сайранен, якій він зробив відповідну пропозицію.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook і опублікував відео, на якому заявляє, що “2 червня йде з Росітою розписуватися”.

“Я зробив своїй Росіті дуже серйозну пропозицію. До цього моменту ми йшли 20 років!” – зауважив у дописі політик.

Крім того на кадрах, сидячи за столом у родинному колі”, головний “радикал” України зауважив, що “Росіта довго чекала на цей момент”.

“У нас уже дитина скоро буде розписуватися, а ми тільки надумали. 20 років я думав, чи варто це робити. Хотів ще 20 років подумати, але Росіта не дала. Поставила ультиматум: або йдемо, або думай із іншою. А нам іншої не треба”, – підкреслив Ляшко.

Додамо, що лідер РП і Росіта Сайранен виховують доньку Владиславу Горбенко, яка народилася у 2002 році.

Сьогодні я зробив своїй Росіті дуже серйозну пропозицію. До цього моменту ми йшли 20 років!

Gepostet von Олег Ляшко am Sonntag, 8. April 2018

Джерело: https://24tv.ua/do_tsogo_momentu_mi_yshli_20_rokiv__lyashko_nareshti_zrobiv_propozitsiyu_kohaniy_lyudini_n949963

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “«До цього моменту ми йшли 20 років»: Ляшко заявив, що одружується (ВІДЕО)”

  1. Здається якась «добра людина» так налякала пана Ляшка, що йому терміново знадобилася легалізувати майно здобуте непосильною працею на родичів дружини. Краще перестрахуватися, бо якийсь розумник в запалі передвиборної боротьби надумає реанімували кримінальні справи 1994 року щодо розкрадання державного та колективного майна в особливо великих розмірах і самовільне присвоєння влади. От і будеш мати клопіт по відшкодуванню державі збитків. А так і відшкодовувати нема чим, бо: «Це не моє!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.