Шостка долучилася до виготовлення нової потужної зброї, від якої неможливо укритися

Державний Науково-дослідний інститут Хімічних продуктів, що входить до складу ДК «Укроборонпром», налагодив виробництво нових реактивних піхотних вогнеметів РПВ-16. Це стало можливими, відзначили в оборонному відомстві, насамперед, завдяки кооперації його виробничих потужностей з ДАХК “Артем” і Шосткинським  казенним заводом “Імпульс”, який минулого тижня відзначив своє 170-річчя.

РПВ-16 – термобарична зброя, яка розроблена та виробляється для українського війська за Державним оборонним замовленням. Вогнемет вже вдало пройшов приймально-здавальні випробування та найближчий часом посилить військові підрозділи.

Реактивний піхотний вогнемет оснащений реактивною гранатою із спеціальною термобаричною сумішшю. Термобарична зброя знищує противника завдяки створенню під час вибуху високотемпературного імпульсу, який супроводжується різким перепадом тиску. Вона також називається боєприпасами об‘ємного вибуху.

При цьому фугасна дія 93-міліметрового пострілу РПВ-16 еквівалентна артилерійському снаряду великого калібру. Тому ця переносна зброя здатна знищувати живу силу противника навіть за потужними укриттями, а також легкоброньовану техніку, на відстані близько одного кілометра.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.