Сумчанина призначили новим керівником Суспільного мовлення України

Виконувати обов’язки відстороненого з посади голови правління Суспільного мовлення Зураба Аласанії буде колишній сумчанин,  член правління НСТУ, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури Микола Чернотицький.

Про це повідомляє  «Українська правд» з посиланням на  члена Наглядової Ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Олексія Панича.

За словами члена Наглядової ради НСТУ, Аласанія буде виконувати обов’язки голови Суспільного ще два тижні, з моменту повідомлення йому офіційно про дострокове розірвання контракту.

Коли саме він покине пост, поки невідомо, адже спочатку мають сформувати протокол, для вручення.

Крім того Панич розповів, що сам конкурс може тривати протягом 2 місяців.

«Коли оберемо нового голову правління, якщо конкурс відбудеться вдало, він запропонує свою команду і з моменту обрання цієї команди, втрачає повноваження стара команда», – пояснив Панич.

Микола Чернотицький народився 12 січня 1984 року в місті Мена Чернігівської області. Закінчив Сумський державний університет за фахом інженер електронних систем.

У 2008-2010 роках займав посаду комерційного директора ТОВ “Суми Медіа Сервіс”. У 2014 році працював радником голови Сумської ОДА, а до 2017 року – генеральним директором Сумської ОДТРК.

Додамо, що наразі у Наглядовій раді НСТУ не коментують причину дострокового відсторонення Аласанії .

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.