Зеленський розповів про взаємини з Коломойським (ВІДЕО)

Володимир Зеленський заявив, що просто спілкується з Ігорем Коломойським. При цьому на зустрічах з олігархом обговорює тільки бізнес.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський не часто бачиться з Ігорем Коломойським, а спілкування в основному стосується бізнесу. Про це Зеленський розповів в інтерв’ю РБК-Україна.

Зокрема, він повідомив, що не був у Коломойського на дні народження в цьому році, при цьому на минулому виступав там з Кварталом: “Ну, слухайте, ну це нормально. Це робота”.

Зеленський також розповів, що бачиться з Коломойським не часто, а для спілкування щодо бізнесу використовує дзвінки і месенджери.

“Дзвінки, месенджери використовую. Спілкуємося щодо бізнесу. Ну, слухайте, ну у нас серйозна компанія Квартал 95. У нас багато суперечок щодо цього. Справа в тому, що ми намагалися налагодити стосунки, спілкування менеджерів. У нас не дуже вийшло. Дійсно, були там питання. Затримки з фінансуванням і так далі. І ці функції перекладені на мене і мого основного партнера Сергія Шефіра. Або він, або я – ми спілкуємося”, – розповів Зеленський.

1 Comment
xpress-admin

One thought on “Зеленський розповів про взаємини з Коломойським (ВІДЕО)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.